Tahtalı Teleferik İşletmesinden Karne Hediyesi

Antalya Tekirova bölgesinde faaliyet gösteren Tahtalı Teleferik İşletmesi, yaklaşan yarıyıl tatili için velilere alternatif bir karne hediyesi sunuyor. Aileleriyle birlikte Tahtalı Teleferik’e gelen 17 yaşını aşmamış tüm öğrenciler, 2 bin 365 metreye ücretsiz çıkabilecek.
Tahtalı Teleferik İşletme Müdürü Haydar Gümrükçü, karlı bir zirveden Akdeniz’i izlemenin keyfini öğrencilere karne hediyesi olarak sunduklarını belirterek “Zorlu bir eğitim döneminin ardından hem veliler hem öğrenciler bu dinlendirici ve güzel bir manzarayı hak ediyor. Velilerimize yüzde 25 indirim, 17 yaşını aşmamış tüm gençlerimize de ücretsiz çıkış sunuyoruz” dedi.
Avrupa’nın en uzun teleferiği olan Tahtalı Teleferik’in zirveye 10 dakikada çıktığını belirten Haydar Gümrükçü, tüm veli ve öğrencileri işletmelerinde konuk etmekten mutluluk duyacaklarını sözlerine ekledi.

tahtali

Kaynak: iha

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 2,185