Çerçioğlu Teleferik Projesini Eleştirdi

CHP Aydın Belediye Başkan adayı Özlem Çerçioğlu; Aydın’a yönelik hazırladığı projelerini kamuoyuyla paylaşmaya devam ediyor. Çerçioğlu, bu projeleriyle Aydın’daki işsizlik sorununun çözüme kavuşacağını iddia ediyor.
Projelerinin binlerce kişiye iş imkanı sağlayacağını belirten Özlem Çerçioğlu; Aydın’ın en önemli sorununun işsizlik olduğunu; bu ekonomik krizde binlerce insanın işsiz kaldığını, fabrikaların küçülmek zorunda kaldığını, hükümetin krize önlem almakta geciktiğini ifade etti. Ülkede etkili olan ekonomik krizin, Aydın’da da çok büyük etkileri olduğuna dikkat çeken Çerçioğlu, “Herkes aş iş derdine düşmüşken, Aydın Belediyesi’nin kaynaklarını daha doğru kullanması gerekiyor. Böyle bir ortamda teleferik projesine 3 milyon TL yatırılmasını anlamakta güçlük çekiyorum” dedi.
Kim yaparsa yapsın istihdam oluşturan her projeye sahip çıktıklarını söyleyen Çerçioğlu;
“Bir projeye 3 milyon TL gömeceksiniz. O projede 5 kişi çalışacak. Bu doğru bir yönetim tarzı değildir. Belediyenin parası Aydınlınındır. Bu para böyle çarçur edilmemelidir” diye konuştu.

ozlem_cercioglu

Kaynak: iha

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 / 2,373