İlkel teleferikte akılalmaz ölüm

Rize’nin Çaykent Beldesi’nde 70 yaşındaki Köksal Kaymaz’ın ceketi, yük yüklerken aniden hareket eden ilkel teleferiğe takıldı. Bir süre bu şekilde hareket eden Kaytaz, ceketinin yırtılması sonucu düşerek yaşamını yitirdi.
Çaykent Beldesi’ne bağlı Kireçhane Köyü’nde yaşayan Köksal Kaytaz, dün akşam saatlerinde iki vadi arasında kurulu olan ilkel teleferiğe yük yüklemeye başladı. Ancak bu sırada teleferik hareket etti. Ceketi teleferiğe takılan Köksal Kaytaz, bir süre bu şekilde gitti. Teleferiğe takılan ceket, daha fazla dayanamayarak yırtıldı. Köksal Kaytaz, büyük bir gürültüyle yere çakıldı.
Köylülerin ihbarı üzerine olay yerine jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Kısa sürede bölgeye ulaşan sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede, Kaytaz’ın yaşamını yitirdiği belirlendi.
Kaytaz’ın ölüm haberini alıp olay yerine akın eden yakınları gözyaşı döküp sinir krizleri geçirdi.
Köksal Kaytaz’ın cesedi, olay yerinde yapılan incelemenin ardından morga kaldırılırken, jandarma ekipleri olayla ilgili soruşturma başlattı.

koksal_kaytaz

Kaynak: mynet

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

25 / 2,953