Örene Teleferik Müjdesi

Muğla Valisi Fatih Şahin, Ören’e teleferik hattı kurulması için girişimler başlatıldığını ifade etti.
Muğla’da turizm sektöründe ciddi yatırımlar yapıldığını belirten Vali Şahin “Turizm sektöründe güzel gelişmeler var. Üst düzey tesisler yapılıyor. Özellikle Marmaris ve Bodrum’da yapılan tesisleri yakından takip ediyorum. Birkaç yıl sonra Muğla çok daha kaliteli hizmet verebilecek tesislere kavuşacaktır” dedi.
Muğla’ya yapılacak yatırımlar için her konuda yatırımcılara yardımcı olunacağını belirten Muğla Valisi Şahin, Dalaman ve Ören yat limanlarının yapımına çok kısa sürede başlanacağını ve böylelikle yat turizm kapasitesinin arttırılmasıyla yörenin ihtiyacının büyük ölçüde karşılanacağı ifade etti.
Ören beldesine yapılması düşünülen teleferik hattı için girişimlerde bulunulduğunu belirten Vali Şahin “Ören’de potansiyeli yüksek olan ancak bugüne kadar hak ettiği ilgiyi görmeyen yörenin çehresi teleferik hattı ile değişecektir” şeklinde konuştu.

mugla_oren

Kaynak: iha

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 2,157