Ankaralılar Kar Keyfi İçin Keçiören Teleferiğine Akın Etti

Ankaralılar, karın keyfini çıkarmak için Keçiören teleferiğine akın etti.Hizmete girdiği günden buyana Ankaralıların ilgi odağı olan Keçiören teleferiğine, kar yağışıyla birlikte ilgi daha da arttı. Şehre yukarıdan bakmak ve karın tadını daha fazla çıkarmak isteyen Ankaralılar, Keçiören teleferiğine akın etti. Ankaralılar 20 dakikalık gezi boyunca bembeyaz bir Keçiören seyretti. Keçiören’in yeşilliklerini, şelalesini, park ve bahçeleri ile şehre değer katan yapılarını bir arada görmek isteyenlerin sıkça kullandığı Keçiören teleferiği, ilçeye farklı bir bakışı mümkün kılıyor.

Avrupa’nın en uzun şehir içi hattına sahip olan teleferik, Tepebaşı ve Subayevleri arasında turlarına devam ediyor. 16 gondola sahip olan Keçiören teleferiği, 20 dakika süren tur boyunca özel bir Keçiören manzarası izlemeye imkan sağlıyor.

kecioren

Kaynak: iha

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 1,547