Festival Çocuklarının Teleferik Keyfi

3. Uluslararası Folklor Festivaline katılmak için dört ülkeden gelen ve Şahinbey Parkı’nda teleferiğe binen, Miniatürk’ü gezen ve Müzikli Işıklı su gösterisini izleyen yabancı ekipler Şahinbey Parkına hayran kaldı.

Festival için Gaziantep’e gelen yabancı ekipleri üç gün boyunca düzenlenen gezi programları ile Gaziantep’in tarihi, turistik ve eğlence merkezlerini gezdiren Şahinbey Belediyesi, Romanya, Kazakistan, Makedonya ve Endonezya’dan gelen ekipleri rehber eşliğinde festivalin yapıldığı Şahinbey Parkı içinde bulunan Miniatürk’ü gezdirerek, teleferiğe bindirdi. Şahinbey Parkı’na olan hayranlıklarını dile getiren Yabancı ekipler, “festivalin böyle güzel bir ortamda yapılması bizleri mutlu etti diyerek, “burası çok güzel bir park. İlk defa burada teleferiğe bindik. Gelecek yıl yeniden çağrıldığımız takdirde zevkle geleceğiz. Üç gün boyunca çok güzel geziler yaptık. Gaziantep’i çok beğendik.”dediler.

teleferik_keyfi

Kaynak: kanal5

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

26 / 2,303