Uludağda Kayakçılar Yılın İlk Gününde Yerlerini Aldı

Türkiye’nin önemli kış turizm merkezlerinden olan Uludağ’da, 2012 yılının ilk gününde kayakçılar pistlerde karın tadını çıkardı.
Yeni yılı coşkusunu Uludağ’da gece geç saatlere kadar kutlayan tatilciler, sabahın ilk ışıklarıyla pistlerdeki yerini aldı. Kar kalınlığının 90 santimetre olduğu Uludağ’da, yerli ve yabancı tatilciler, kar üzerinde hafta sonu tatilini kayak yaparak değerlendirdi. 7’den 70’e çok sayıda tatilci, zirvede snowboard, kayak ve kızakla karın keyfini doyasıya yaşadı. Uludağ’ın minik misafirleri de aileleriyle birlikte yeni yılın ilk gününü zirvede geçirmenin mutluluğunu yaşadı. Yılbaşında otellerin yüzde 100dolduğu Uludağ’da, otelciler tatilcilerin ilgisinden de memnun. Rusya başta olmak üzere Ortadoğu ve Avrupa ülkelerinden gelen tatilciler de pistlerde karın tadını çıkardı. Enfes doğa manzarasında kayak yapan tatilciler, Uludağ’da unutamayacakları anlar yaşadı. Karayolu ve teleferik ile zirveye çıkan bazı günübirlik tatilciler de bir gün bile olsa karın keyfini çıkardı.

uludag_kayak

Kaynak: iha

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 2,230