Bağımsız Adaydan Afyonkarahisara raylı teleferik sistemi

Bağımsız Adaydan Afyonkarahisara raylı teleferik sistemi :Afyonkarahisar’da bağımsız belediye başkan adayı Aydemir Kurt, yerel seçimler yaklaşırken projelerine açıklamaya devam ediyor. Kurt, kentin vizyonunu değiştireceğine inandığı ve belediye başkanı olması halinde gerçekleştirmeyi düşündüğü teleferik projesi hakkında açıklamalarda bulundu.

Polemik ve iç çekişmelerle işinin olmadığını ifade eden Kurt, tek amacının hizmet olduğunu söyledi. Ayrıca Kurt, kentin hak ettiği yerde olmadığını, ulaşım probleminin gittikçe artan bir sorun haline dönüştüğünü de kaydetti. Yaptığı açıklamada her hafta yeni bir proje ile seçmenlerinin karşısına çıktıklarını aktaran aday Kurt, seçmenlerin teveccüh gösterip kendini seçmesi halinde şehrin kilit ve ana arterlerinin tamamen değişeceğini anlatarak, “Bu proje ile Hıdırlıktan başlamak kaydıyla kale ve kent ormanını içine alacak şekilde tamamı çelik konstrüksiyon olmak üzere tek tip direkler üzerinde seyreden toplam 2 veya 3 vagondan oluşacak kışın ve yazın emniyet şeritlerinin mükemmel koruduğu raylı teleferik sistemi kentimizde hayata geçecektir. Her şeyden önce süratle Hıdırlık alanımızı ve devam eden bölgeyi ağaçlandırmamız gerekiyor. Raylı teleferiğimiz bu alanlarda seyrederek kent ormanımıza ulaşacak. Tabi ki kalemize en yakın noktada geçiş yaparken ayaklı asansör sistemiyle en uç kısma varıp şehrimizi kuş bakışı konumda izlemek keyfine varacak vatandaşlarımız. Aslında kalemizde ne bir tuvalet, ne de bir ihtiyaç molası için çalışma yok. Bu eksiklikleri mutlaka gidermemiz lazım. Bu ütopik bir proje değil. Tam tersi son derece kullanışlı ve keyifli sosyal yaşam alanları oluşturan bir çalışma bence. Afyonlu her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.

bagimsiz_adaydan_afyonkarahisara_rayli_teleferik_sistemi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 2,333