Başkan Gümrükçüoğlundan Sis Dağına teleferik projesine destek

Başkan Gümrükçüoğlundan Sis Dağına teleferik projesine destek
Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, büyükşehirle birlikte geliştirilecek turizm projelerine destek vereceklerini söyledi.

Şalpazarı ilçesini ziyaretinde Belediye Başkanı Fehmi Cengiz ile vatandaşlarla çay içip sohbet eden Başkan Gümrükçüoğlu, büyükşehirle birlikte yaylalar dâhil hizmetin gitmediği bir metrekare alanın kalmayacağını belirtti. Ziyarette Şalpazarı Belediye Başkanı Fehmi Cengiz’in, bölgenin önemli turizm yerlerinden biri olan Sis Dağı’na teleferik yapılması için destek istemesi üzerine Gümrükçüoğlu, “İyi bir turizm ve ulaşım projesi yapılarsa ve projenin içerisinde teleferik de yer alırsa baş üstüne. Büyükşehir olduktan sonra Sis Dağı’na teleferik hizmeti iyi projelendirilirse, iyi değerlendirilirse biz de elimizden geleni yaparız.” ifadelerini kullandı.

Bölgenin ve halkın hizmetkârı olduklarını söyleyen Gümrükçüoğlu, “Halkın talebi ve görüşü neyse biz onu yaparız. Hizmeti sağlamak için ne lazımsa yapacağız. Açık söyleyeyim. Şalpazarı’nda vadi boyunca bulunan güzellik dünyada çok bulunan bir güzellik değil. İskenderli, Tonya ve Geyikli’de de böyle güzel yerler var. Büyükşehirle birlikte yaylalar dahil hizmet etmediğimiz yer kalmayacağı gibi ilçe belediyelerimiz de önemli bir güce kavuşacak. İlçelerimizin gelirleri yüzde 2,5’dan yüzde 4,5’a çıkacak.” diye konuştu.

Başkan Gümrükçüoğlu, ayrıca parti ayrımı gözetmeksizin ilçe ve beldelere ellerindeki imkanlar ölçüsünde destek verdiklerini de sözlerine ekledi.

bakan-gumrukcuoglundan-teleferik-projesine-destek

Kaynak : yurthaber.mynet.com

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 2,392