Bingöllü Kayakçıdan Türkiye Birinciliği

Bingöllü kayakçı Umut Berzan Bulşu, Erzurum’da düzenlenen Veteran Kayak Yarışması’nda çocuklar kategorisinde Türkiye şampiyonu oldu.Türkiye Kayak Federasyonu ve Kayak Vakfı işbirliği ile Erzurum’da 8-9 Mart 2013 tarihlerinde düzenlenen Veteran Kayak Yarışması’nda Bingöl’ü temsilen çocuk kategorisinde yarışan Umut Berzan Bulşu Türkiye şampiyonu oldu.

Umut Berzan Bulşu ve Bingöl Dağspor Kulübü Başkanı Aydın Bulşu, şampiyonluk sevincini Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Erdal Arıkan ile paylaştı.
Bingöl’ü temsil eden sporcuların başarılarından büyük sevinç duyduklarını belirten Arıkan, Türkiye şampiyonu Umut Berzan Bulşu ve antrenörlerini kutladı.
Bingöl Dağspor Kulübü Başkanı Bulşu da, kulüplerine ve sporcularına destek veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

kayak

Kaynak : iha

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 2,622