Çocuklara Yarıyıl Hediyesi Olympos Teleferik

Çocuklara Yarıyıl Hediyesi Olympos Teleferik

Antalya’nın alternatif turizmdeki en önemli merkezlerinden birisini oluşturan Olympos Teleferik, yarıyıl tatilinde çocukları unutmadı.

Antalya’nın alternatif turizmdeki en önemli merkezlerinden birisini oluşturan Olympos Teleferik, yarıyıl tatilinde çocukları unutmadı. Karların düştüğü zirvede yarıyıl tatili boyunca ilk-orta-lise de okuyan öğrenciler 31 Ocak- 10 Şubat tarihleri arasında düzenlenen kampanya ile yetişkinlerinin eşliğinde ücretsiz zirveye çıkabilecek ve bu muhteşem heyecanı yaşayabilecek. Kampanya ya göre bir yetişkin ise 35 TL. ödeyerek bu imkandan faydalanabilecek.
Olympos Teleferik İşletmesi Genel Müdürü Haydar Gümrükçü yaptığı açıklamada, “ Yarı yıl tatilimizde çocuklarımızı unutmadık. Öğrencilerimize karne hediyemiz bizden. Kış mevsimi nedeniyle zirvemizde muhteşem bir kar var. Burada kar görmek ve karda eğlenmek isteyen çocuklarımız kampanya çerçevesinde yetişkinleri ile beraber zirveye ücretsiz çıkabilecekler. Bu kampanyada bir yetişkin fiyatımız 35 TL. dir. Tüm çocuklarımızı zirveye bekliyoruz” dedi.
Olympos Teleferik Yarı Yıl Karne Hediyesi Kampanyası:
31 Ocak-10 Şubat Arası Kişi Başı 35 TL. Bu Kampanya bir yetişkin ile birlikte gelen bir öğrenci için geçerlidir.

Olympos Teleferik yariyil tatilinde cocuklari unutmadi

Kaynak : www.gundemantalya.com

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 / 1,837