Hendeke Teleferik Projesi Yolda (Foto Galeri)

Hendeke Teleferik Projesi Yolda :Hendek Belediyesi Sosyal Tesisleri’nden Bayraktepe’ye oradan da Selman Dede Orman Park arasına, yaklaşık 4 Kilometrelik mesafeye teleferik hattı yapılacak.

Hendek için dev proje için Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, ilk adımı atarak teleferik projesi için görüşmelere başladı. Başkan İnci firmayı harita üzerinde bilgilendirerek, araziyi gezdirdi.

Yapılacak olan teleferik hattı için 1/5000’lik uydu fotoğrafları, 1/5000’lik topografya haritası ve 1/1000 ölçekli imar planlarının çakıştırılmasıyla hat üzerinde yapılacak olan istasyon noktaları belirlenerek çalışmalara başlanacak.

Teleferik hattının yapılmasıyla vatandaşlar merkezden Bayraktepe’ye oradan da Selman Dede Orman Park’a eşsiz manzara eşliğinde çıkabilecekler.

Proje ile ilgili bilgi veren Hendek Belediye Başkanı Ali İnci, “Teleferik projemiz ile ilgili yabancı bir firma ile görüşmelerimiz devam ediyor. Şu an için arazi etütleri ve direk dikim yerleri konusunda çalışmalar yapılıyor. Yapılması planlanan teleferik hattımızın güzergahı Hendek Belediyesi Sosyal Tesisleri’nden Bayraktepe’ye oradan da Selman Dede Orman Park’a uzanacak şekilde planlanıyor. Turistik açıdan da önemli bir projeye imza atacağız Projemiz ile ilgili anlaşma sağlanırsa kısa sürede çalışmalarımıza başlayacağız. Hendek için güzel bir proje olacak inşallah“ dedi.

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

hendeke-bir-dev-proje-daha

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

25 / 2,432