Karapürçekten Sitelere teleferik hattı kuruluyor

Karapürçekten Sitelere teleferik hattı kuruluyor
Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek Siteler Meslek Odaları’nın Altınpark Anfa A Blok’ta düzenlediği “Üreticiden Tüketiciye 2. Ankara Mobilya İndirim Günleri” Fuarı’nı ziyaret etti.

Ankara Mobilyacılar-Lakeciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hüseyin Taklacı ile birlikte fuar alanını gezen Gökçek, imalatçıların sorunlarını dinledi. Gökçek, Mamak Kayaş bölgesinde Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından Siteler imalatçılarına bir “Teşhir Merkezi” yapılacağını açıkladı. Siteler esnafı için kuracakları “Teşhir Merkezi”nin mobilya almak isteyenlerin ilgisini bu bölgeye çekeceğini kaydeden Gökçek, ayrıca Karapürçek’ten Siteler’e inecek bir teleferik hattı kuracaklarını açıkladı. Teleferiklerin Siteler’den transit geçecek körüklü otobüsler ile bağlantılı çalışacağını belirten Gökçek, teleferik için ihaleye çıkılacağını söyledi.

teleferik

Kaynak : www.hurriyet.com.tr

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

17 / 2,361