Manzara İzleme Amaçlı Teleferik

Buraya çıkmak yürek işi!

Alp dağlarının tepesine kurulan manzara izleme amaçlı teleferikler adrenalin tutkunlarının yeni gözdesi oldu.Manzara İzleme Amaçlı Teleferik ile yolculuk bol adrenalinli.

– Dünyaya yüksekten bakmak isteyen ve macerayı sevenler için alternatif seçenekler sunan teleferikler büyük ilgi görüyor. Almanya, Avusturya ve İsviçre’deki teleferikler farklı dizaynlarıyla dikkat çekerken adrenalinin dozunu da artırıyor. İsviçre’nin Stanserhorn kentinde dünyanın ilk üstü açık teleferiği 1898 metre yükseklikteki dağ ve tepeleri aşıyor. Yolculuk boyunca maceraseverlere adrenalin ve bol oksijenin yanı sıra, Almanya, Avusturya ve İsviçre dahil üç ülkenin muhteşem manzarasını sunuyor. Avusturya’daki 2 kişilik VIP teleferik ise BMW 7 serisinin iç dizaynı ve manzarayı ekrandan veren teknolojisiyle özellikle çiftlerin ilgisini çekiyor. Almanya’daki cam tabanlı teleferik heyecanı ayaklarının altında hissetmek isteyenlerin tercihi. Yüzlerce metre yukarıdan aşağıya bakanlar ‘tepeden tırnağa’ adrenalinle doluyor.

teleferikmanzara

Kaynak: gazetevatan

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 2,208