Muratdağı Termal Kayak Merkezine Snowtrack Kar Aracı

Kütahya’nın Gediz ilçesine bağlı Muratdağı Termal Kayak Merkezi’ne 2008 model Kassbohrer marka snowtrack (paletli kar aracı) alındı.

Konu hakkında bilgi veren Gediz Belediye Başkanı Mehmed Ali Saraoğlu, Muratdağı Kayak Merkezi’nde kullanılmak üzere Gençlik ve Spor Bakanlığı’ndan snowtrack kar aracı tahsis edilmesi yönünde girişimlerde bulunulduğunu ve Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde bulunan aracın Muratdağı Termal Kayak Merkezi’ne tahsis edilmesi yönünde karar alındığını söyledi.

Gediz Belediyesi tarafından nakliye bedeli karşılanarak ilçeye getirilen aracın tamir ve bakımı ile yedek parçalarının İl Özel İdaresi ve Gediz Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından karşılandığını belirten Belediye Başkanı Saraoğlu, “Muratdağı Termal Kayak Merkezi’ne snowtrack kar aracı kazandırılmasında emeği geçen Başta Milletvekilimiz Soner Aksoy olmak üzere, Gediz Kaymakamı İsmail Çorumluoğlu’na Gediz Halkı ve sahsım adına teşekkür eder, aracın Muratdağı Termal Kayak Merkezi’ne hayırlı olmasını dilerim” dedi.

muratdagi_kar_araci

Kaynak: mynet

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

19 / 2,661