Olympos Teleferik EMİTT Fuarına Katıldı

Olympos Teleferik EMİTT Fuarına Katıldı

Kemer’de bulunan Alternatif turizmin en önemli merkezleri arasında gösterilen Avrupa’nın en uzun Teleferiği olan Olympos Teleferik, 24-27 Ocak 2013’te 17’ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat fuarına (EMITT) katıldı.

Olympos Teleferik Salon 6 da 675 No’lu standa misafirlerini ağırladı. Genel Müdür Haydar Gümrükçü, Satış Pazarlama Müdürü Pakize Kılıç ve Acente ve Kontrat Müdürü Haydar Culfa’nın yer aldığı Olympos Teleferik standı büyük ilgi gördü. Sektör temsilcilerinin de büyük ilgi gösterdiği Olympos Teleferik standında hem Olympos Teleferik hem de bölge tanıtımı yapıldı. Görsel açıdan da zengin bir dizaynının yapıldığı stant da görüşlerini açıklayan Genel Müdür Haydar Gümrükçü, “Geçtiğimiz yıl 185 binin üzerinde bir ziyaretçimize zirveye çıkardık. EMITT Fuarında da hem sektör temsilcilerimize hem de gelen misafirlerimize tanıtımlarımızı yapıyoruz. Gösterilen ilgiden son derece memnunuz” dedi.

Olympos Teleferik Emitt Fuarinda

Kaynak : www.akdenizmanset.com

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

8 / 1,562