Olympos Teleferik İle Sevgililer Gününde Zirveye Çıktılar

Olympos Teleferik İle Sevgililer Gününde Zirveye Çıktılar

Olympos Teleferik, her yıl olduğu gibi bu yıl da 14 Şubat Sevgililer Gününde, zirveye çıkan çiftleri unutmadı. Zirveye çıkan her çifti güllerle karşılayan Olympos Teleferik yetkilileri ve zirvede bulunan Shakespeare Mountain Bistro, çiftler için karlar içinde oluşturduğu İglo ( Kar Odaları ) larda sıcak şarap ikram etti.
sevgililergunuzirve2
sevgililergunuzirve3
Olympos Teleferik Sevgililer gününde de gün boyu büyük ilgi gördü. 2365 mt. zirveye çıkan Yavuz ve Yılmaz çifti de 40 yıllık evliliklerini ve mutluluklarını bir kez de Sevgililer Gününde pekiştirdiler.
Ankara’dan gelen Nevin ve Mahmut Yavuz Çifti ile Antalya’da ikamet eden Çetin ve İsmet Çifti de sevgililer gününü zirvede kutlayan çiftler arasındaydı. Kendilerini güller ile karşılayan Olympos Teleferik yetkililerine teşekkürlerini sunan çiftler, “ Çok farklı bir gün yaşıyoruz. Harika bir ortam. Gülleri ile karşıladık ve karlar içerisinde sıcak şarabımızı yudumladık. Sevgililer gününde bütün çiftlere sağlık, mutluluk ve uzun yıllar diliyoruz” dediler.

sevgililergunuzirve4

Kaynak : www.turizmdosyasi.com

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

20 / 1,701