Şampiyon snowboardcular nefes kesti

Bolu Kartalkaya’da yapılan yarışmaya katılan şampiyon snowboardcuların, rampalardan atlayıp metrelerce yükselerek yaptıkları gösteri nefes kesti.

Kartalkaya dünyaca ünlü snowboardcuları ağırladı. Alman, Avusturya ve Finlandiyalı teknik ekipler tarafından hazırlanan ve Türkiye’de bugüne kadar yapılan en büyük ‘Big Air’ yarış rampası olan 12 metrelik dev rampadan atlayan snowboardcuların gösterileri nefesleri kesti. ‘Burton Pro’13’ yarışmasına Almanya’dan Alessandro Boyens ve Thomas Kigle, Finlandiya’dan Teemu Kinnunen, Jesse Rontti, Niki Korpella ve Sebastian Naumanen, Fransa’dan Raphael Roux, İsveç’den Niklas Lundgren, Avusturya’dan Joseph Ramsbacher ve Alois Lindmoser katılırken, sporcular karla kaplı zirvelerden hızlanarak atlama rampasının 150 metrelik girişinde ortalama 60 kilometrelik hıza erişti. Yaklaşık 25 metre havaya yükselen sporcular, Dünya Snowboard Turu’na devam edebilmek için puan toplamaya çalıştı. Snowboardcuların gösterileri pistleri dolduran kayak tutkunları tarafından ilgiyle izlendi.

bolu_snowboard

Kaynak: aksam

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 2,403