Sınava Girecek Öğrencilere Şahinbey Parkında Teleferik Bedava Olacak

Sınava Girecek Öğrencilere Cumartesi Şahinbey Parkında Teleferik Bedava Olacak : Hafta sonu YGS sınavına girecek tüm öğrencilere başarılar dileyen Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, cumartesi günü öğrencilerin sınav giriş belgeleri ile Şahinbey Parkına geldikleri takdirde teleferiğe ücretsiz olarak binebileceklerini söyledi.

Öğrencilerin aylardır sıkı bir şekilde sınava hazırlandıklarını ifade eden Başkan Tahmazoğlu, “Pazar günü sınava girecek olan öğrencilerimizin streslerini dağıtmak adına Şahinbey Parkımızda bulunan teleferiği ücretsiz olarak öğrencilerimize kullandıracağız. Öğrencilerimiz cumartesi günü sınav giriş belgeleri ile Şahinbey Parkımıza geldiklerinde hiç bir ücret talep edilmeden teleferiğe binebileceklerdir. Sınava girecek tüm öğrencilerimize tek tek başarılar diliyorum” dedi.

sahinbey

Kaynak: medya73

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 2,220