Teleferikle Boztepeye Çıkan Konyalı Öğrenciler Orduya Hayran Kaldı

Teleferikle Boztepeye Çıkan Konyalı Öğrenciler Orduya Hayran Kaldı
Konya’nın Meram Belediyesi Kent Konseyi Gençlik Meclisi üyelerinden oluşan 30 üniversite öğrencisi, Karadeniz Turu kapsamında Ordu’yu ziyaret etti.

Ordu’yu gezen Konya Selçuk Üniversitesi, Necmettin Erbakan Üniversitesi ve Konya Ticaret Odası Karatay Üniversitesi öğrencileri, şehrin doğal güzelliklerine hayran kaldı. Teleferikle Boztepe’ye çıkan öğrenciler, Ordu’nun yeşil ile mavinin buluştuğu, eşsiz güzelliğe sahip bir il olduğunu söylediler.

Meram Kent Konseyi Gençlik Meclisi Başkanı Şeyma Dahancı, Orta ve Doğu Karadeniz hattını kapsayan gezinin öğrenciler için faydalı olduğunu, Meram Belediye Başkanı Dr. Serdar Kalaycı’nın selamını Ordu’ya getirdiklerini ifade etti. Amaçlarının Türkiye’nin doğal güzelliklerini ve kültürünü tüm yönleriyle gençlere tanıtmak olduğunu kaydeden Dahancı, Ordu’nun mutlaka görülmesi gereken bir il olduğunu vurguladı. Şeyma Dahancı, önceki yıllarda Konya’da gazetecilik yapan ve Ordu ziyareti esnasında konuk öğrencilerle yakından ilgilenen Basın İlan Kurumu Şube Müdürü Çetin Oranlı’ya teşekkür etti.

konyali-ogrenciler-orduya-hayran-kaldi-na8

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Bir Cevap Yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

13 / 2,225