Bisikletle Uludağ Teleferiğe Binenler Dikkat

Bisikletle Uludağ Teleferiğe Binenler Dikkat :Bursa’nın doğa ve kış turizminde önemli merkezlerinden olan Uludağ’a bisikletleriyle birlikte teleferiği kullanarak çıkmak isteyen gruplara fiyat uygulaması şaşırtıyor.

Geçtiğimiz aylarda gündeme gelen ücretler, Ağustos ayının girmesiyle yoğun saatlere göre ayarlanması bisiklet sporuna gönül verenler tarafından fazla bulundu. Teleferik şirketinin resmi internet sayfasında bisikletler için fiyat tarifeleri bölümünde 08:00 – 10:00 saatleri arası tek yön 10 TL, 10:00-17:00 saatleri arası tek yön 50 TL, 17:00-22:00 saatleri arası tek yön 10 TL olarak güncellendi.

Doğa sporlarıyla uğraşan Adem Gür, bu işe gönül veren sporcular aynı zamanda Uludağ’ın tanımını yaptığını, başka ülkelerde bisiklet taşıma aparatı takılarak hizmet verdiğini belirtirken, kolaylık sağlanması konusunda yetkililerden destek beklediklerini söyledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 2,348