Bitlisliler kayak merkezlerinin keyfini çıkarıyor

Bitlisliler kayak merkezlerinin keyfini çıkarıyor :Bitlis ve ilçelerinde vatandaşlar hem eğlenmek hem de stres atmak amacıyla günün büyük bölümünü kayak merkezlerinde kayak ve mangalla değerlendiriyor.

Bitlis merkez kayak merkezi, El Aman Kayak Merkezi ve Nemrut Kayak Merkezi’ne akın eden vatandaşlar burada gün boyunca gönüllerince eğleniyor.

Güneşli havanın tadını çıkarmak ve stres atmak için kayak merkezine geldiklerinin belirten vatandaşlardan Musa Akın: “Bitlis’te kayak yapmak çok güzel çok zevkli ve eğlenceli herkese tavsiye ediyorum.” dedi.

Vatandaşlardan Nafiz Aral ise “Burada kaymak çok güzel. Kayma bilmeyen insanlara da tavsiye ediyoruz buradan. Muhakkak gelsinler öğrenirler burdan. Böyle bir pist diyebilirim ki dünya da sayılı yerlerde olabiliyor. Ben geçen hafta Palandöken’de kaydım ama bu kadar zevkli değildi. ” diye konuştu.

bitlisliler-kayak-merkezlerinin-keyfini-cikariyor

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

15 / 1,561