Bozdağ Kayak Merkezi şekilleniyor

Bozdağ Kayak Merkezi şekilleniyor :Tavas’ın Nikfer Mahallesi’ndeki Bozdağ Kayak Merkezi’nin bu kışa yetişmesi için çalışmalar sürüyor. Kayak merkezinin ekipmanları yerleştirilmeye başladı.

Denizli’nin kayak merkezi hayali bu kış gerçek olacak. İl Özel İdaresi’nin yapımına başladığı, büyükşehir yasasından sonra Denizli Büyükşehir Belediyesi’ne devri yapılan merkezin bu kış kayak yapılabilir hale geleceği belirtilmişti.

KAYMAKAMDAN FOTOĞRAFLAR
Tavas Kaymakamı Ali Arıkan, kayak merkezindeki son gelişmeleri Facebook hesabından paylaştı. Kaymakam Arıkan’ın paylaştığı fotoğraflarda, kayak pistlerinin açıldığı ve telesiyejlerin yerleştirilmeye başladığı görülebiliyor.

BU KIŞA HAZIR OLACAK
Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, Bozdağ Kayak Merkezi’ni devralırken, “Bozdağ’daki tesislerin çoğunu bu yaz tamamlayacağız ve kış aylarında turizme hazır hale getireceğiz” demişti. Kayak Merkezi’nin bakanlık tarafından hazırlanan planları da askıya çıkmıştı.

Bozdag Kayak Merkezi sekilleniyor

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,627