Boztepe Teleferik Tesisi Projesi için önümüzdeki günlerde ihale ilanı yapılacak

Trabzon Belediyesi Boztepe Teleferik Tesisi Projesi Önümüzdeki günlerde ihale ilanı yapılacak.Trabzon Belediyesi tarafından gerçekleştirilecek, “Teleferik Yapımı” ihalesi ile ilgili şartname hazırlık çalışmaları tamamlanma aşamasına geldi.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; proje için Tabiat Varlıklarını Düzenleme Kurulu’ndan onay alındı. Serse Teleferik firması tarafından tamamlanan projeler geçtiğimiz günlerde belediyeye teslim edildi.

Yetkililer, projenin onaylanmasından sonra imar plan çalışmalarının tamamlanacağını kaydettiler. Tesisin belediye arazisi üzerinde yapılması sebebiyle kamulaştırma ihtiyacı doğmadı. 820 metre uzunluğunda olacak projenin yaklaşık maliyet hesaplaması tamamlanarak önümüzdeki günlerde ilan yapılması planlanıyor. İhaleye ait şartnameler, ilanın yayımlanmasından sonra Trabzon Belediyesi’nden temin edilebilir. (İY)

Trabzon Belediyesi Boztepe Teleferik Tesisi Projesi

Kaynak : www.yatirimlar.com

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 2,246