Bülent Ersoyun Çılgın Teleferik Projesi

Bülent Ersoyun Çılgın Teleferik Projesi :Bülent Ersoy magazin dünyasına bomba gibi oturacak İzmirdeki evine teleferik kurduracağı haberi sosyal medyayı ayağa kaldırdı.

Türkiye’nin en çok dinlenilen ve sevilen sanatçı Bülent Ersoy bu sefer müzikleriyle değil yeni evine yaptıracağı teleferik ile gündeme geldi.Bülent Ersoy İzmir de yeni aldığı villası için düşündüğü biliniyor.

BÜLENT ERSOY VİLLASINA TELEFERİK YAPTIRACAK
İzmir’de yeni bir villa satın alan Bülent Ersoy hiç bir masraftan kaçınmıyor. Bülent Ersoy’un aldığı villa Balçova’da bulunuyar. 2.5 milyon dolarlık üç katlı villanın aldı odası var ve 500 metrekarelik bir de bahçesi mevcut. Bülent Ersoy yeni villası için hiç bir masraftan kaçmıyor.

Edinilen bilgiye göre Bülent Ersoy, önümüzdeki yıl İzmir’deki villasına taşınmayı planlıyor. Villasına önce Türk hamamı ve sauna yaptıran Bülent Ersoy, şimdi de bir ilke imza atacak. Bülent Ersoy, asansör ve teleferik yaptırmak için İsviçre’deki bir firmayla anlaştı.

Bulent Ersoyun cilgin Teleferik Projesi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

14 / 1,476