Çeçenistan’a yeni kayak merkezi yapılıyor

Çeçenistan’a yeni kayak merkezi yapılıyor :Çeçenistan’ın dağlık bölgesinde inşa edilecek Veduçy kayak merkezi inşaatına 2015’te başlanacak.

Günde 4800 kişiyi ağırlayacak kapasiteye sahip olacak Veduçy kayak merkezinin yatırımcısı ünlü girişimci Ruslan Baysarov oldu. Yatırım hacminin de 18.6 milyar ruble olacağını bildirdi.

Bu arada Rusya Maliye Bakanı Anton Siluanov, Çeçenistan’ın dağlık bölgelerinden birinde yer alan Veduçy’de Bakanlığın çalışma grubu ve bölgesel finans başkanları ile bütçe ilişkilerini görüşmek üzere bir araya geldi.

Misafirleri karşılayan Çeçenistan Devlet Başkanı Ramzan Kadırov, Rusya Maliye Bakanı Anton Siluanov’a ” İki sene sonra inşa edeceğimiz Veduçy kayak merkezinde sizi ve burada bulunan tüm misafirlerimizi tatil yapmak üzere Çeçenistan’a davet ediyorum” dedi.

Teklifi kabul eden misafirler iki sene sonra tekrar Veduçy’de toplantı yapmaya karar verdiklerini açıkladılar.

cecenistana-yeni-kayak-merkezi-yapiliyor

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,654