Falakro Kayak Merkezi ’ne yeşil ışık

Falakro Kayak Merkezi ’ne yeşil ışık :Doğu Makedonya Trakya Eyaleti’nin ve Drama ilinin önemli kalkınma noktalarından biri olan Falakro Kayak Merkezi için işletme ruhsatı çıkartıldı ve altyapı çalışmalarının başlatılacağı kaydedildi.

Son yıllarda ciddi sorunlarla karşı karşıya kalan Falakro Kayak Merkezi’nin işletme ruhsatı bulunmuyordu. Doğu Makedonya Trakya Eyaleti birimlerinin ve Drama’dan Sorumlu Eyalet Başkan Yardımcısı Argiris Patakis’in koordinasyonlu çalışmaları sonrası ilk kez 26834/19-12-2014 protokol numarasıyla 5 yıllığına Falakro Kayak Merkezi’ne işletme izni çıkartıldı.

Merkezde bulunan kaçak yapıların da 4178/2013 sayı ve tarihli yasayla düzenlendiği kaydedildi. Doğu Makedonya Trakya Eyalet Başkanı Yorgos Pavlidis, kayak merkezi için hayata geçirilecek faaliyet planının yanı sıra merkezin düzenli şekilde işletilebilmesi için bir dizi konuda talimat verdi.

flarko-kayak-merkezi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 2,776