Gaziantep Kolej Vakfı Liseleri Avusturya Kış Kampında

Gaziantep Kolej Vakfı Liseleri Avusturya Kış Kampında :Gaziantep Kolej Vakfı Özel Liseleri öğrencilerinin katıldığı Avusturya Kış Kampı sona erdi. Kısa bir süre önce eğitim amaçlı Avusturya’ya giden GKV Özel Liseleri öğrencilerinden oluşan bir gurup Avusturya’da çeşitli incelemeler yaparak Alplerde bulunan kış kampına katıldı. GKV Özel Okulları ile Caddebostan Kamp Hizmetleri işbirliğiyle Salzburg kenti Kaprun Kayak Merkezi’nde düzenlenen Avusturya Kayak ve Snowboard Kampı’na katılan öğrenciler, kamp süresince üstlendikleri görevleri başarıyla yerine getirdi.

Kampa İstanbul dışından Anadolu’dan katılan tek okul olan GKV Özel Liseleri öğrencileri, Alplerin zirvesinde kayak ve snowboard yaparak kayak sporuyla ilgili kendilerini geliştirdi. GKV’liler İstanbul’dan kampa katılan değişik okulların öğrencileriyle geçirdikleri bir hafta boyunca yurtdışında bir kamp atmosferinde yaşamayı, takım halinde hareket etmeyi, yeni arkadaşlıklar kurarak kendilerini en iyi şekilde ifade etmeyi öğrenerek kampı başarıyla tamamladı. Yurt içi ve yurt dışı eğitim kamplarının önümüzdeki dönemlerde de devam edeceği ifade edildi.

Gaziantep Kolej Vakfi Liseleri Avusturya Kis Kampinda

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

18 / 1,634