Gezinin yıl dönümü nedeniyle teleferik ve füniküler seferleri iptal

Gezinin yıl dönümü nedeniyle teleferik ve füniküler seferleri iptal :Gezi’nin yıl dönümü nedeniyle alınan önlemler çerçevesinde Taksim-Kabataş Füniküler ve Maçka-Taşkışla Teleferik hatlarımızda seferler iptal edildi.

Gezi olaylarının yıl dönümü nedeniyle Taksim çevresinde yoğun güvenlik önlemleri alan polis, meydana araç çıkışlarını kapattı. Metro seferleri ise Osmanbey’e kadar yapılıyor.

TELEFERİK SEFERLERİ DE İPTAL EDİLDİ

İstanbul Büyükşehir Belediyesi finiküler seferlerinin de iptal edildiğini açıkladı. Yapılan açıklamada, “İstanbul Büyükşehir Belediyesi Taksim-Kabataş Füniküler ve Maçka-Taşkışla Teleferik hatlarımızda seferler Valilik kararı gereği yapılmamaktadır.” denildi.

VAPUR SEFERLERİ DE İPTAL EDİLMİŞTİ

Ayrıca, Şehir Hatları vapur seferlerinin iptaline ilişkin Twitter’dan açıklama yapıldı. Yapılan açıklamada, “İkinci bir duyuruya kadar Anadolu’dan Avrupa’ya tüm seferlerimiz iptal edilmiştir.” denildi.

Macka-Taskisla Teleferik

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,443