Ilgaz Dağı Kayak Merkezi ‘nde Kar Sıkıntısı

Ilgaz Dağı Kayak Merkezi ‘nde Kar Sıkıntısı : Türkiye’nin mühim kayak merkezlerinden Ilgaz Dağı’nda henüz kar yağmaması, Yılbaşı rezervasyonlarını negatif etkiledi.

Yılbaşı yaklaşırken, Ilgaz Dağı Kayak Merkezi’nde kar sıkıntısı çekiliyor. Türkiye Kayak Federasyonu ile askeri tesislerin beraberinde birden fazla otelin yer aldığı kayak merkezinde önceki ay Yağan karın erimesiyle pistler çamurla kaplandı. Kar yağışı olmaması sebebiyle kayak sezonunu açmayan oteller, tüm hazırlıklarını Yılbaşı için yapmakda . Şayet kar yağmaması, Yılbaşı rezervasyonlarını da negatif etkiledi. Otel işletmecileri, Yılbaşı için henüz rezervasyon yaptıran bulunmadığı belirtti . İşletmeciler, yılbaşına doğru kar yağışı beklediklerini, tek umutlarının kar yağışı ile beraber rezervasyonların da artması olduğunu belirtti .

ilgaz-dagi-kayak-merkezinde-kar-sikintisi

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

13 / 1,464