Kar Altında Kayak Keyfi

Kar Altında Kayak Keyfi :Kar altında kayak keyfi- Kars’ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde yerli ve yabancı turistler kar yağışı altında kayağın keyfini yaşadı Türkiye’nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde yerli ve yabancı turistler kar yağışı altında kayak yapmanın keyfini yaşadı.

Kar altında kayak keyfi- Kars’ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde yerli ve yabancı turistler kar yağışı altında kayağın keyfini yaşadı Türkiye’nin önemli kayak merkezleri arasında yer alan Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde yerli ve yabancı turistler kar yağışı altında kayak yapmanın keyfini yaşadı.Aralıklarla devam eden kar yağışının ardından 2634 rakımlı Cıbıltepe Kayak Merkezi’ndeki 2. etap pistlerde kar kalınlığı 45 santimetreye ulaştı.Sarıçam ağaçları arasında, uzun kayak pistleriyle yerli ve yabancı turistlerin gözde mekanları arasında yer alan Cıbıltepe’de, kayak tutkunları kar yağışı altında kayak ve snowboard yaparak kışın keyfini çıkardı.Kayak merkezine gelen AK Parti Kars Milletvekili Yunus Kılıç, gazetecilere yaptığı açıklamada, Sarıkamış’ın, birkaç yıl içerisinde yapılan yatırımlarla yalnızca Türkiye’nin değil Kafkasların da ilgisini çekecek merkez haline geleceğini belirterek, “Bu havada kristal kar altında kayak keyfi, daha ne olsun. Herkesi buraya bu güzellikleri yaşamaya bekliyoruz” dedi. .

kar-altinda-kayak-keyfi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,562