Kar Olmayınca Mangal Keyfi

Kar Olmayınca Mangal Keyfi : Anadolu’nun en yüce dağı olarak bilinen Ilgaz Dağı, her mevsim ayrı bir güzellik sunuyor. Ilgaz Dağı’nın kış mevsiminde verdiği fotoğraf ise kartpostallık görüntüler oluşturuyor. Tüm yurtta olduğu gibi beklenen karın bir türlü yağmaması, dağlarda yaz havası estirirken, kayak tutkunları da kar olmayınca mangala yönelmeye başladı.

Ilgaz Dağı’nın gözde kayak merkezlerinden olan yeni Yıldız Tepe Kayak Merkezi, eski kadın çayırı piknik yeri hafta sonları Ankara ve çevre illerle birlikte İstanbul’dan gelen Ilgaz sevdalıları ile dolup taşıyor. Ilgaz Dağları’nın görkemli köknar ormanları içinde günübirlikçi turistlerin gezip piknik yapmak, kar varsa kayak yapmak en büyük tutkuları arasında bulunuyor. İstanbul’dan gelen Ilgaz Dernekler Birliği de mangalda köfte ekmek yiyerek Ilgazın günübirlik tadını çıkardı.

Kar Olmayinca Mangal Keyfi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,482