Kar Üzerinde Latin Ateşi

Kar Üzerinde Latin Ateşi :Antalyalı dans severler, kent merkezine 50 kilometre uzaklıkta 1350 metre yükseklikteki Saklıkent Kayak Merkezi’nde buluştu. Kar üzerinde dans eden dans tutkunları eğlenceli saatler yaşadı. ‘Karda Dans’ adı verilen etkinlikte yüzlerce dans sever günübirlik Saklıkent turuna katıldı. Zirveye ulaştıklarında hep birlikte dans eden dans tutkunları, renkli görüntüler oluşturdu. “Latin ateşini kar üstünde yaktık” diyen dans tutkunları. kayak yapmayı da ihmal etmedi. Antalya’da faaliyet gösteren Latin Dans okullarıyla birlikte organize edilen etkinliğe, profesyonel dansçılar da katıldı.

Latin ateşi * Profesyonel hocalar eşliğinde dans eden çiftler, organizasyonun her yıl tekrarlanmasını istedi. Geleneksel olacak Etkinliği geleneksel hale getirmeyi planladıklarını söyleyen organizatörlerden Ayşe Tunç, gelecek yıllarda daha detaylı bir organizasyon yapacaklarını belirtti. Amaçlarının Antalya’ya Latin danslarını sevdirmek olduğunu söyleyen dans eğitmenleri, “Amacımız insanları bir araya getirerek sosyal paylaşımlarda bulunmalarını ve Latin dansının güzelliğini görmelerini sağlamak” dedi. Etkinlik, sucuk ekmek ve sıcak şarap partisiyle devam etti.

kar_uzerinde_latin_atesi

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,777