Kayak Kulübü Başkanı Ülker den Müjdeli Haber

Kayak Kulübü Başkanı Ülker den Müjdeli Haber :Erzurum Kayak Kulübü Başkanı Bülent Ülker, Özelleştirme İdaresi ile yaşanan sorunun aşılma noktasına geldiğini açıkladı. Başkan Ülker, Özelleştirme İdaresi’nin kulübün 30 yılı aşkın bir süredir Palandöken Kayak Merkezi’ndeki hizmet binasını özelleştirme kapsamına almasıyla baş gösteren krizin Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Kırşan’ın çabaları sonucu aşılmak üzere olduğunu bildirdi.

Yazılı bir açıklama yapan Kayak Kulübü Başkanı Bülent Ülker, özellikle son 10 gün içerisinde yaşanan olayların ardından sorunu çözüme kavuşturmak için Milletvekili Yavilioğlu ve Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı Kırşan’ın yoğun bir mesai harcadığına dikkat çekti. Ülker, açıklamasında,”Erzurum Kayak Kulübü’nün Türk kayağındaki misyonunu, 54 yıllık hikayesini, Erzurum’da ki sosyal hayata katkısını sonunda anlatabildik. Süreci bizim adımıza başından bu yana takip eden, konuyu birinci derecede önceliği olarak kabul eden milletvekili Cengiz Yavilioğlu’nun gayretleri sonucunda Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Kırşan, konuya dahil oldu. Sayın Kırşan da kulübümüzün Türk kayağı için ne denli önemli bir kulüp olduğunun farkında olduklarını bize aktardı. Şu anda sorunun çözümü için son aşamaya gelindi. Çalışmalar sürüyor. Birkaç gün içerisinde Erzurum’a müjdeli haberi vereceğiz.” ifadelerini kullandı.

kayak-kulubu-baskani-ulker-den-mujdeli-haber

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

23 / 2,388