Kayak Merkezinde İglo Kafe

Kayak Merkezinde İglo Kafe :Erzurum’daki Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri’nin işletmesini yapan Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Andorra’dan getirttiği 15 kişilik özel ekibe buzdan yaptırdığı iglo kafenin açılışı yapıldı.

Erzurum’daki Palandöken ve Konaklı Kayak Merkezleri’nin işletmesini yapan Özelleştirme İdaresi Başkanlığı, Andorra’dan getirttiği 15 kişilik özel ekibe buzdan yaptırdığı iglo kafenin açılışı yapıldı. Türkiye’nin en büyük buzdan evinin açılış kurdelesini kesen Başbakanlık Özelleştirme İdaresi Başkan Yardımcısı İbrahim Halil Kırşan, Bu tesislerin sadece kayak merkezi olarak değil sosyal etkinlikler çerçevesinde yapılması gereken çalışmaların ilk adımı olarak iglo kafeterya dediğimiz buzdan evi açarak güzel bir başlangıç yaptık dedi. Kurdele kesiminin ardından davetliler iglo cafeyi gezdi ve verilen kokteyle katıldı.

kayak-merkezinde-iglo-kafe

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,587