Komşuda kayak merkezleri ucuz bizde el yakıyor

Komşuda kayak merkezleri ucuz bizde el yakıyor :Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden Uludağ’da sömestri tatilinde otel fiyatları yine el yakıyor. Sınır komşusu Bulgaristan’da özel aydınlatılmış pistlerde kayak yapma imkanına sahip tatilciler, Uludağ’a göre yüzde 50 oranında daha ucuza konaklama imkanı buluyor.

Uludağ’da sömestride 4 yıldızlı bir otelde kişi başı günlük konaklama fiyatının 378 TL olduğu belirtilirken, Borovets Kayak Merkezi’nde ise bu rakam sadece 170 TL. Uludağ’da 6 gece konaklamak isteyen bir tatilcinin cebinden 2646TL, Borovest’te ise sadece 1020TL çıkıyor. Tatilciler Uludağ’da alışveriş imkanı bulamazken, Borovets’te ise günlüğü 8TL’dan olimpik kapalı yüzme havuzundan yararlan tatilciler, süper marketlerden de alışveriş yapabiliyor. Turizmci VladimirSajmenov, otopark sorunu bulunmayan kayak merkezinde saat.22.00’a kadar kayak yapılabildiğini, Uludağ’da ise saat,16.00’dan sonra kayak yapmanın imkansız olduğunu dikkat çekti. Sajmenov, özellikle İstanbul’dan çok sayıda tatilcinin uygun fiyatlar nedeniyle Borovets’i tercih ettiğini söyledi.

Komsuda kayak merkezleri ucuz bizde el yakiyor

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,703