Manisa’nın Spil Dağı At Alanı Milli Parkına Teleferik Geliyor

Manisa’nın Spil Dağı At Alanı Milli Parkına Teleferik Geliyor :Şehzadeler Belediye Başkanı Ömer Faruk Çelik, Şehzadeler Belediyesi’ne devredilecek Spil Dağı At Alanı Milli Parkı’nda yapılması planlanan teleferiğin hayal olmadığını söyledi. Başkan Çelik, “Artık teleferik hayali de gerçek olacak. Spil’e teleferikle çıkacağız. Manisa’nın turizmine katkı sağlayacağız” dedi.

Manisa’ya gelerek Şehzadeler Belediyesi’ne ziyarette bulunan Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu’nun Spil Dağı At Alanı Milli Parkı’nda bulunan tesislerin Şehzadeler Belediyesi’ne devredileceğini müjdelemesini de değerlendiren Başkan Çelik, “Orman ve Su İşleri 4. Bölge Müdürlüğü Spil’le ilgili olamaz denileni başardı ve Spil’e 20 trilyonluk alt yapı işi yapıldı. Burası Manisa’nın, Şehzadeler’in bir değeri. Bu şehirde turizmle ön plana çıkmamız gerektiğine inanıyoruz. Onun için Spil’in daha çok gün yüzüne çıkarılması gerekiyor. Sayın bakanımız bu alanı bize verdi. Artık teleferik hayali de gerçek olacak. Manisa’nın turizmine katkı sağlayacak. Spil’e teleferikle çıkacağız. Manisa’da oturup da hala Spil’e gitmeyen vatandaşlarımız var. Öğrencilerimizi doğa eğitimlerine götüreceğiz, temiz havada piknik yapmalarını sağlayacağız. Orman ve Su İşleri Bakanımız Veysel Eroğlu Manisa’ya ayrı bir önem veriyor. Şehzadeler için hayırlı olmasını diliyorum” diye konuştu. Başkan Çelik, Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç’ın da Şehzadeler’e yapılacak yatırımlarda tam destek verdiğini sözlerine ekledi.

manisanin-teleferik-hayali-gercek-olacak

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

24 / 3,688