MÜSİAD üyelerinden Aladağda kayak keyfi

MÜSİAD üyelerinden Aladağda kayak keyfi :MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek, 5. Dönem Şube Başkanı Aslan Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar’ın ev sahipliğinde Derbent İlçesinde yapılması planlanan Aladağ kayak merkezi sahasını gezdi.

MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek, 5. Dönem Şube Başkanı Aslan Korkmaz ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Derbent Belediye Başkanı Hamdi Acar’ın ev sahipliğinde Derbent İlçesinde yapılması planlanan Aladağ kayak merkezi sahasını gezdi. MÜSİAD Konya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeleri ve aileleri 2 bin metre yükseklikte önemli kayak merkezlerinden biri olması planlanan Aladağ’da kayak yapmanın tadını çıkarttı. MÜSİAD Konya Şube Başkanı Dr. Lütfi Şimşek, “Derbent Aladağ’a yapılacak kayak merkezi projesi başından beri bizlerin önemli bir gündem maddesi. Bizler de bu anlamda üzerimize düşeni yapmaya hazırız” ifadesini kullandı.

musiad_yonetimin_aladagda_kayak_keyfi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

13 / 1,660