Palandöken Kayak Merkezine suni kar

Palandöken Kayak Merkezine suni kar :Palandöken, suni kar sistemi sayesinde ülkenin kar sıkıntısı yaşamayan tek kayak merkezi oldu. Bu yıl ciddi anlamda kar sorunu yaşayan Uludağ ve Kartalkaya gibi önde gelen kayak merkezlerinin aksine Palandöken’de 5 Aralık’tan bu yana kayak yapılabiliyor.

Türkiye’nin en önemli kayak merkezlerinden biri olan Erzurum’daki Palandöken Kayak Merkezi, bu yıl suni kar sistemleri sayesinde sorunsuz bir kayak sezonu geçiriyor. Son yılların en kurak kış döneminin yaşanmasına rağmen otellerin kendi pistlerine yaptırdığı suni kar sistemleri sayesinde karsızlık artık sorun olmaktan çıktı. Uludağ ve Kartalkaya gibi önemli kayak merkezlerinde yağan karın yetersizliği yüzünden pistler kayak için elverişli hale gelmezken, Palandöken’de 5 Aralık’tan bu yana aralıksız olarak kayak yapılabiliyor.

 

Palandoken Kayak Merkezine suni kar

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

13 / 1,581