Rami – Vialand ve Vialand -Miniatürk Arası Teleferik Hattı Projesi Yapım ihalesi ile ilgili çalışmalara önümüzdeki günlerde başlanacak

İstanbul B. B. Rami – Vialand ve Vialand -Miniatürk Arası Teleferik Hattı Projesi Yapım ihalesi ile ilgili çalışmalara önümüzdeki günlerde başlanacak.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek olan, “Rami – Vialand ve Vialand – Miniatürk Arası Teleferik Hattı Projesi” ile ilgili yeni gelişmeler kaydedildi.

Yatırımlar Dergisi’nin aldığı bilgiye göre; yapım ihalesi ile ilgili çalışmalara önümüzdeki günlerde başlanacak. Yetkililer, projenin maliyet ve şartname hazırlık çalışmalarının tamamlanmasından sonra yılın ikinci yarısında ilan yapılabileceğini kaydettiler. İhaleye ait dokümanlar ilanın yayımlanmasından sonra bedeli karşılığı’nda İstanbul Büyükşehir Belediyes Başkanlığı’ndan temin edilebilecek (ŞB)

Rami - Vialand ve Vialand -Miniaturk Arasi Teleferik Hatti Projesi

Kaynak : www.yatirimlar.com

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,510