Şalvarlı kayak ilgi çekti

Şalvarlı kayak ilgi çekti :KARS’ın Sarıkamış ilçesindeki Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde şalvarlı kayak yapan 5 kişi, tatilcilerin ilgi odağı oldu.

Uzun sakalları, kayak kıyafetleri yerine şalvarları ve bereleriyle kayak yapan 5 kişi, Cıbıltepe’de dikkatleri üzerine çekti. Yaklaşık 2 saat boyunca hiç durmadan kayak yapan grup, ilk kez kaymalarına rağmen büyük zevk aldıklarını söyledi.

İstanbul’dan geldikleri Sarıkamış’ın Cıbıltepe Kayak Merkezi’nde çok zevkli dakikalar geçirdiklerini belirten Ahmet Dumlu, “Sarıkamış Şehitliği’ni ziyaret ettik ve kayak yaptık. Kayarken şalvarımızı çıkarmadık, böylesi daha rahat. İlk kez kayak yapmamıza rağmen Allah’ın izniyle hiç düşmedik. Profesyonel kayakcılar gibi zirveye çıktık. Hiç düşmeden aşağıya kadar inmeyi başardık. Kayak yapmak çok güzel ve eğlenceliymiş. Bundan böyle bulduğumuz her fırsatta değerlendireceğiz” diye konuştu.

salvarli-kayak-ilgi-cekti1

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,497