Sarıkamışta Mart kayağı keyfi

Sarıkamışta Mart kayağı keyfi  :Kars’ın Sarıkamış İlçesi Cıbıltepe Kayak Merkezi, Mart ayının ilk haftasında da kayakseverleri ağırlamayı sürdürdü.

Ülkenin bir çok kayak merkezinde bugünlerde kar bulunmazken Sarıkamış Cıbıltepe Kayak Merkezine ise kayakseverler akın etmeyi sürdürüyor. Sarıçam ormanları ve kristal kar özelliği ile ülkenin gözde, bölgenin de en önemli kayak merkezi olma özelliğini taşıyan Cıbıltepe’de Mart ayının ilk haftasında bile renkli görüntüler yaşandı. Ülkenin dört bir yanından gelen Kayakseverler bembeyaz örtü üzerinde sarıçam ormanlarının arasında gözü kamaştıran kristal kar üzerinde kayabilmenin zevkini çıkarıyor.

Kayak merkezi usta kayakçıların yanında ilk kez kayma gelenleri de konuk ediyor. Kayak hocalarının yardımıyla kayağı öğrenen gençler güneşli havanın eşliğinde gönüllerince vakit geçiriyorlar.

7’den 70’e ilginin arttığı merkezin minik kayakçıları da göze çarpıyor.

Sarikamista Mart kayagi keyfi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,548