Şilili Kayakçılar Erzuruma Geliyor

Şilili Kayakçılar Erzuruma Geliyor :Ukraynalı biahtlonculardan sonra şimdide Şili Paralimpik Kış Oyunları Kadrosu Erzurum’a geliyor. Erzurumlu ünlü kayak antrenörlerinden Murat Tosun ve diğer yetkililer ile Şilili teknik adamlar Palandöken’de Şilili kayakçıların kampa gireceğini ve Sochi’de yapılacak olan Paralimpik Kış Oyunları’nda hazırlanacaklarını söyledi.

Erzurum Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Süleyman Arısoy’da Şilli Paralimpik Oyunları Kayak Takımının Erzurum’da kampa girecek olmasından büyük bir mutluluk duyduklarını belirterek, bu kampın Erzurum’da yapılmasında emeği geçen herkese teşekkür etti. Erzurumlu olan ve İstanbul’da ikamet eden kayak hocası Murat Tosun, Şili Paralimpik Kayak Takımının Palandöken Dedeman Otel’de kamp yapacağını ve antrenmanlarını da Konaklı Kayak Merkezi’nde yaparak, 2014 Sochi Paralimpik Kış Oyunlarına hazırlanacağını ifade etti.

silili-kayakcilar-erzuruma-geliyor

 

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

15 / 1,584