Suni Sentetik Çimde Kayak Keyfi

Suni Sentetik Çimde Kayak Keyfi :Gaziantep Büyükşehir Belediyesince yaptırılan suni sentetik kayak pistinde eğitimlere başlandı.

Erikçe Kent Ormanlarında hizmete açılan ve Türkiye’nin en büyük sentetik kayak merkezi olma özelliğini taşıyan tesiste yabancı eğitmenler görev yapıyor. 10 bin metrekare alan üzerinde 165 ve 200 metre uzunluğunda 2 pistin bulunduğu merkezde ayrıca 35 metrelik eğitim ve tubing pisti de bulunuyor.

Erikçe Kayak Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Özkeçeci, yaptığı açıklamada, tesis sayesinde kentte 12 ay kayak yapılabileceğini söyledi.

Spor ve eğlencenin doğa ile iç içe yapılabildiğine işaret eden Özkeçeci, merkezden profesyonel ve amatör kayakçıların faydalanabileceğini dile getirdi.

Eğitimin yabancı profesyonellerce verildiğine dikkati çeken Özkeçeci, “Merkezin projesi Avrupa’nın en modern tesisleri baz alınarak hazırlandı. Yılda 1 milyon kişinin faydalanacağı şekilde dizayn edilen tesisimizdeki pistlerde aynı anda 200 kişi kayak yapabilecek” dedi.

Erikce Kayak Merkezi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

22 / 1,467