Uludağın yeni teleferiği için birkaç güzel öneri

Uludağın yeni teleferiği için birkaç güzel öneri :Uzun bir çalışma sonrasında yeni teleferik hattı deneme çalışmaları aşamasında. Ama madem ki deneme seferlerine başlanıldı bir iki noktaya değinmek ve dikkatleri çekmek istiyorum:
Örneğin; teleferik vagonlarının kabin camları temizlenmemiş. Uludağ’a çıkan yerli ve yabancı konuklar bu kabinlerle seyahat ederken yemyeşil çevreyi de izlemek istiyor ama görüş bu nedenle perdeleniyor.

Deneme seferleri bile olsa kabinlerin temizlenmesi gerekir.Kabinlerde insanın ne olacağı belli değil. Ani bir hastalık geçirip acil bir duruma giren kişiler için teleferik kabinlerinde kamera, telsiz, acil telefonu yok.

Bunların bulunması yerinde olacaktır.Teleferik yolcuları seyahat esnasında acaba otomatikman sigortalanıyorlar mı?. Evet ise bu biletlerde bu da belirtilirse çok yerinde olur..

Yeni teleferik hattı ve vagonlarda daha iyi olabilecek hizmetlerle herkese hayırlı yolculuklar dilerken Bursamız’a, vatandaşlarımıza hayırlı, uğurlu olsun diyorum.

Uludagin yeni teleferigi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

9 / 1,572