Uludağın Yeni Teleferik Hattı Büyük İlgi Görüyor

Uludağın Yeni Teleferik Hattı Büyük İlgi Görüyor :Bursalıların büyük ilgi gösterdiği teleferik, havaların ısınmasıyla Uludağ’a çıkıp serinlemek isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Çıkma süresinin azalmasıyla beklemeden Uludağ’a çıkanlar, akşam saatlerindeyse iniş yolunda uzun kuyruklar oluşturuyor. Eski sistemde yarım saatte bir kalkan teleferik kötü hava şartlarından etkileniyordu ve yolcu sayısı 40 kişiyle sınırlıydı. Yeni sistemde sıra beklemeden 12 dakikada Sarıalan’a çıkan vatandaşlar, akşam saatleri olsa da Uludağ havası almak için teleferiği kullanırken, dönüş yolunda uzun kuyruklar oluşuyor.

Vatandaşlar, yeni teleferikten memnuniyetlerini dile getirirken, yetkililerden eski sistemdeki gibi çarşamba günlerinin halk günü olmasını ve indirimli bilet uygulamasının geri gelmesini istiyor.

Uludagin Yeni Teleferigine Buyuk ilgi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,729