Ünye Atatürk Parkı-Çakırtepe teleferik projesi

Ünye Atatürk Parkı-Çakırtepe teleferik projesi :Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Ünye’de Atatürk Parkı’ndan Çakırtepe’ye teleferik yapacakları müjdesini verdi.

Başkan Yılmaz yaptığı açıklamada, Atatürk Parkı’ndan, Çakırtepe’ye uzanan güzergahta hem deniz hem de kara manzaralı teleferik çalışmasının fizibilite ve proje çalışmalarının başlatıldığını söyledi. Seçimden önce söz verdikleri Kültür Sitesi ve Tabakhane Deresi için çalışmaların başladığını ve devam ettiğini belirten Yılmaz, “Saray Caddesi’nde yapacağımız 2 kilometre sıcak asfalt için çalışmayı başlattık” dedi.

Ünye ve Fatsa’da çalışma ofislerini hazırladıklarını ve bundan sonra Salı günü Fatsa, Çarşamba günleri mesailerini Ünye’de geçireceklerini belirten Yılmaz, İkizce, Çaybaşı ve Akkuş’la artık Ünye’de buluşacaklarını kaydetti.

unyeye Teleferik Mujdesi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,522