Yalnızçam Kayak Merkezinde kayak keyfi

Yalnızçam Kayak Merkezinde kayak keyfi :Yalnızçam Kayak Merkezi’nde hafta sonu tatilcileri güneşli Havada kayak yaparak eğlendi.

Yeni yapılan pistler ve telesiyej hattı ile kayak severlerin hizmetine açılan Yalnızçam Uğurludağ Kayak Merkezi, hafta sonu tatilini fırsat bilen vatandaşların uğrak mekanı oldu. Tatil ve güneşli Havayı fırsat bilen vatandaşlar, kayak keyfi yaşadı.

Yeni yapılan pistler, telesiyej hattı ve kısa süre içerisinde hizmete açılacak olan turistik Otel ile Yalnızçam Uğurludağ Kayak Merkezi’nin yakın zamanda bölgenin önemli kayak merkezlerinden biri haline geleceğini bildiren Ardahan Valisi Seyfettin Azizoğlu, yerli ve yabancı turistleri Yalnızçam Kayak Merkezi’ne beklediklerini söyledi. Hafta sonu çok sayıda misafirini ağırlayan Yalnızçam Kayak Merkezi’nde kayak yapanlara Vali Azizoğlu’da eşlik etti.

yalnizcam-kayak-merkezinde-kayak-keyfi_1

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,528