Arap turistlerin kızak keyfi

Arap turistlerin kızak keyfi :Uludağ’a hafta sonu teleferikle günübirlik çok sayıda kişi geldi. Arap turistler ise kar üzerinde kızakla kayıyor.

Kar kalınlığının 3 metreyi aştığı Uludağ, Arap turist ve günübirlikci akınına uğradı. Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl Oteller Bölgesi’ne kadar ulaştırılan Teleferik ile Uludağ’a gelen Arap turistler bol fotoğraf ve görüntü çekip kızaklara binerek beyaz örtünün keyfini çıkartıyor. Özellikle kadın turistler bindikleri kızaklarda ilginç görüntü sergilerken, otel işletmecileri bu yıl önceki yıllara oranla doluluk oranının çok daha fazla olduğu söyledi. Sömestr tatilinde doluluk oranının yüzde 100’e ulaştığını belirten işletme sahipleri, “Arap turistler sadece kış aylarında değil, yaz sezonunda da Uludağ’a büyük ilgi gösteriyorlar. Kar’ın keyfini kızaklara binerek çıkartıyorlar” dedi.

-arap-turistlerin-kizak-keyfi

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

12 / 1,567