Arınç’tan Bursa Teleferik A.Ş ‘ye Fırça

Arınç’tan Bursa Teleferik A.Ş ‘ye Fırça : Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, AK Parti il kongresinde yaptığı konuşmada teleferikte yabancılara yüksek tarife uygulanmasına tepki gösterdi. Bursa Büyükşehir Belediyesi çok büyük bir projeyi başardı, teleferik projesini başkanımız Recep Altepe yap-işlet-devret modeliyle yaptırdı. 26 milyon Euro’luk proje. Şimdi oteller bölgesine kadar uzandı.

Binlerce insan taşınıyor. Bir şikayet var. Teleferikte yerli ve yabancıya ayrı fiyat uygulamak çirkin ve yakışıksız. Tek fiyat olmalı. Bu firma fiyatları artırmamalı. Başkanımız kulaklarını çeker inşallah, kendilerine hatırlatır. Bu bir şirkettir. Ona da saygı duymak lazım. Kuveytli ise 50, Bursalı ise 20 lira ver demek olmaz. Dostlarımıza ayıp. Ortalamasını 30 yapar, arada ayrım kalmaz. Bunun hesabı, kitabı, sözleşmesinin olması lazım” diyerek, tek fiyat tarifesi olması gerektiğini savundu.

arinctan-bursa-teleferik-sirketine-firca

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

14 / 1,581